Elektrohidraulinis presas rankinis SCANTOOL WSP 100W

  • ScanTool
    Gamintojas: ScanTool
  • Prekės kodas: 520712110
  • Kilmės šalis: Olandija
  • Likutis: Pristatymas per 5 d.d.
  • 0.00€ su PVM

  • 0.00€ be PVM

Elektrohidraulinis presas rankinis SCANTOOL WSP 100W

Mūsų hidraulinis presas su varikliu puikiai tinka specializuotiems apdirbimo ir metalo formavimo darbams. Pavyzdžiui, guoliams ištiesinti ir įspausti bei įspausti, pvz., guolius. Todėl SCANTOOL dirbtuvių presas yra būtinas inžinerinėms dirbtuvėms, remonto įmonėms ir techninio mokymo įstaigoms. WSP NL modeliai gaminami Nyderlanduose naudojant pažangias CNC stakles ir robotus. Šio hidraulinio preso korpusas yra labai stabilus, o jo hidraulinė sistema yra itin tiksli, nepriklausomai nuo to, ar jis valdomas elektra naudojant valdymo svirtelę, ar rankiniu būdu naudojant rankinį siurblį.
WSP NL dirbtuvių preso ypatybės
Kiekviename dirbtuvių prese įrengtas judamasis cilindras, integruotas manometras ir slėgio reguliatorius. Jis taip pat turi du greičius (greitą artėjimo greitį ir lėtesnį darbinį greitį), valdymo svirtį ir rankinį siurblį tiksliam presavimui. Be to, sunkiojo darbo stalo aukštį lengva reguliuoti; be vargo naudojant šio motorizuoto hidraulinio preso variklį. Visi mūsų WSP NL modeliai atitinka griežčiausius norminius reikalavimus ir atitinka Europos CE standartus.

Šiuose motorizuotuose dirbtuvių presuose galima įrengti įvairius papildomus priedus. Pavyzdžiui, V formos blokų rinkiniu, kojiniu pedalu arba įtvarų rinkiniu. Be to, galima reguliuoti kai kuriuos standartinių elektrinių dirbtuvių presų matmenis. Jei norite dirbti su specialiai jums pritaikytu hidrauliniu presu, teiraukitės mūsų apie galimybes!

Didelis asortimentas
WSP NL asortimente yra keli skirtingi hidrauliniai dirbtuvių presai: mūsų motorizuotas dirbtuvių presas gali būti iki 300 tonų talpos.

Specifikacija

Specifikacija
Darbinis greitis 2.47 mm/s
Darbinis plotis 1500 mm
Didžiausias slėgis 258 barai
Eiga 380 mm
Grįžimo greitis 9.06 mm/s
Grynasis svoris 1145 Kg
Įtampa 3x400/440V, 50/60Hz
Padavimo greitis 7.54 mm/s
Rezervuaro talpa 46 L
Spaudimo jėga 981 KN
Suklio greičių skaičius 2
Variklio galia 2.2 kW

Žymos: elektrohidraulinis, presas, rankinis, scantool, wsp, 100w, hidrauliniai, presai