Prekių katalogas

Įrašanti diagnostinė kamera Limit

  • Įrašanti diagnostinė kamera Limit
  • Limit
    Gamintojas: Limit
  • Prekės kodas: 190110106
  • Kilmės šalis: Švedija
  • Likutis: Pristatymas per 5 d.d.
  • 599.92€ su PVM

  • 495.80€ be PVM

Įrašanti diagnostinė kamera Limit

Įrašanti diagnostinė kamera su 3,5" spalvotu monitoriumi. Nuimamas monitorius su belaide jungtimi prie kameros bloko iki 10 m. SD kortelėje galima išsaugoti nuotraukas ir judantį vaizdą bei vėliau perkelti į monitorių arba kompiuterį ar televizoriaus ekraną. Nuimamas monitorius ypač palengvina patikrą ankštose ir nepatogiose vietose bei tada, kai norima atlikti ilgiau trunkančią patikrą. Tinka, pvz., gedimų paieškai sienų ir mūro ertmėse, nuotėkų sistemose, elektros spintose, varikliuose ir t. t., taip pat tamsiose ir sunkiai pasiekiamose vietose. Kameros galvutėje integruotas reguliuojamo stiprumo LED apšvietimas. Kameros ir lankstaus rėmo nereikia laikyti. Sandarumas vandeniui – IP 67.

Priedai, pvz., veidrodėlis, kabliukas ir magnetas padeda nesunkiai surinkti pamestus daiktus. Tiekiama tvirtoje plastikinėje dėžutėje su 2 GB atminties kortele, USB kabeliu, TV jungties laidu, spalvotu monitoriumi, kabliuku, magnetu, veidrodėliu ir naudojimo instrukcija. Baterijų tipas – 4 vnt. AA, tiekiama be baterijų.

Ilginamasis rėmas, 2 m. Galima pageidaujamą kartų kiekį ilginti 2 m atkarpomis, tačiau reikia žinoti, kad vaizdo kokybė ima prastėti nuo 7 ir daugiau metrų. Tinka 5.8 mm kameros galvutei.


Specifikacija
Akumuliatoriaus dydis AA Šarminiai
Baterijų kiekis 4.0 Vnt.
Darbinė temperatūra, maks. +50 °C
Darbinė temperatūra, min. -10 °C
Ekrano dydis 3.5 coliai
Ekrano raiška 640×680 pikseliai
ETIM EC011106
Ilgis, rėmas+kameros galvutė 900 mm
Kameros galvutės skersmuo 9 mm
Rėmo skersmuo 8 mm
Saugos klasė IP 67
Stebėjimo kampas 50 °
Svoris 650.0 g

Žymos: įrašanti, diagnostinė, kamera, limit, patikros, irenginiai, (paviršiams, , medžiagų, storiams, , angoms, tikrinti) įrašanti, 190110106