Elektrohidraulinis presas rankinis SCANTOOL WSP 60 NL 

  • ScanTool
    Gamintojas: ScanTool
  • Prekės kodas: 520712060
  • Kilmės šalis: Olandija
  • Likutis: Pristatymas per 5 d.d.
  • 0.00€ su PVM

  • 0.00€ be PVM

Elektrohidraulinis presas rankinis SCANTOOL WSP 60 NL 

SCANTOOL varikliniai dirbtuvių presai WSP NL modelis yra itin tvirti ir gaminami tik Nyderlanduose.

Mūsų motorizuotas hidraulinis dirbtuvių presas puikiai tinka specializuotiems apdirbimo ir metalo formavimo darbams. Pavyzdžiui, guoliams tiesinti ir įpresuoti bei išpresuoti, pvz. Štai kodėl SCANTOOL dirbtuvių presas yra būtinas inžinerijos dirbtuvėms, remonto įmonėms ir techninio mokymo įstaigoms. WSP NL modeliai gaminami Nyderlanduose naudojant pažangias CNC stakles ir robotus. Šio hidraulinio preso korpusas yra labai stabilus, o jo hidraulinė sistema itin tiksli, nesvarbu, ar ji valdoma elektriniu valdikliu, ar rankiniu rankiniu siurbliu.

WSP NL dirbtuvių preso ypatybės
Kiekviename dirbtuvių prese įrengtas judamasis cilindras, integruotas manometras ir slėgio reguliatorius. Jis taip pat turi du greičius (greitą artėjimo greitį ir lėtesnį darbinį greitį), valdymo svirtį ir rankinį siurblį tiksliam presavimui. Be to, sunkiojo darbo stalo aukštį lengva reguliuoti; be vargo naudojant šio motorizuoto hidraulinio preso variklį. Visi mūsų WSP NL modeliai atitinka griežčiausius norminius reikalavimus ir atitinka Europos CE standartus.

Šiuose motorizuotuose dirbtuvių presuose galima įrengti įvairius papildomus priedus. Pavyzdžiui, V formos blokų rinkiniu, kojiniu pedalu arba įtvarų rinkiniu. Be to, galima reguliuoti kai kuriuos standartinių elektrinių dirbtuvių presų matmenis. Jei norite dirbti su specialiai jums pritaikytu hidrauliniu presu, teiraukitės mūsų apie galimybes!

Didelis asortimentas
WSP NL asortimente yra keli skirtingi hidrauliniai dirbtuvių presai: mūsų motorizuotas dirbtuvių presas gali būti iki 300 tonų talpos.

Specifikacija

Specifikacija
Darbinis greitis 2.07 mm/s
Darbinis plotis 750 mm
Didžiausias slėgis 259 barai
Eiga 380 mm
Grįžimo greitis 10.79 mm/s
Grynasis svoris 540 Kg
Padavimo greitis 8.69 mm/s
Rezervuaro talpa 41 L
Spaudimo jėga 588 KN
Suklio greičių skaičius 2
Variklio galia 1.5 kW

Žymos: elektrohidraulinis, presas, rankinis, scantool, wsp, nl , hidrauliniai, presai tonų